Siin saad sa olla tõeline nähtamatu kangelane. Paljud ei tea, et sa oled olemas, aga masse mõjutad sa igal juhul.

Vabad töökohad leiad lehe alt. Enne väike ülevaade, kuidas me TEHIKus asju näeme ja mida oma kangelastele pakume.

jalad

Meile on tähtis tervis ja heaolu. Päriselt.

tehnoloogia

Meil on võimalused, et luua riigi vingeimat tehnoloogiat ja rakendada ainulaadseid lahendusi, mis mõjutavad nii sinu kui ka kõigi teiste eestlaste elu. 

 

mõju

Meil on väga vähe hierarhiat ja meie juhtide uksed on tavaliselt avatud. 

 

SINU TÖÖL ON MÕJU

Sinu laual on avaliku sektori kõige suuremad projektid. See tähendab, et sinu töö mõjutab su vanemaid, sõpru, sugulasi ja veel umbes miljonit inimest. Saad arendada innovatiivseid teenuseid, mis suudavad inimeste vajadusi ennetada ja kujundada organisatsiooni, mis püüdleb maailma tippude poole. 

Sinu tööl on tähendus, sest sa muudad tervise-, sotsiaal- ja töövaldkonna teenused inimestele kättesaadavamaks. Nad kõik ei tule küll sind isiklikult tänama, aga see on vist isegi positiivne.

Me lubame, et aitame sul leida koolitusi, sest me teame, et sa tahad areneda. Sinu töö on rahvusvaheline ja toob su lauale väga huvitavaid arenguvõimalusi. Tule, esita meile ja iseendale elu vingeim väljakutse!

TASUD JA HÜVED

Me väärtustame aega - ka puhkuse aega! Meil on 35 puhkepäeva ja 3 tervisepäeva, lisaks spordihüvitis, et leida tasakaal keha ja vaimu vahel. Me arvestame sinu tööharjumustega ja oleme paindlikud tööaja ning -koha suhtes. Võimaldame erinevaid koolitusi, mis tulevad kasuks nii töö- kui ka isiklikus arengus. 

MEESKOND JA JUHTIMINE

Meie juures töötad sa õlg-õla kõrval väga erinevate spetsialistidega, kellelt on nii mõndagi õppida. Nemad õpivad muidugi ka sinult. Me kuulame üksteist ja arvestame erinevate vaatenurkadega. Me ei armasta hierarhiat vaid hindame sõbralikke suhteid ja lähtume püstitatud eesmärkidest.

Me oleme oluline osa Eesti IT-kultuurist. Muutume maailmaga samas tempos. Vahel ka natuke kiiremini.

ORGANISATSIOONIKULTUUR

Kuulamine. Mõtlemine. Tegutsemine. Meie jaoks on kõik võrdselt tähtsad. Enamasti siiski eelmainitud järjekorras. Tervitame uusi algatusi ja usume, et sõbralikkus on professionaalsuse üks alustest. Töö moodustab väga suure osa inimese elust. Loomulikult oleme me isiklikud. Seda nii tunnustamise kui tagasiside andmise osas.

Kui tundsid seda lugedes, et sooviksid olla osa Eesti e-riigi arenguloost ja meie väärtused klapivad sinu omadega, siis võta julgelt ühendust [email protected].

 

 

Alt leiad hetkel aktiivsed tööpakkumised, aga kui sealt praegu midagi sobivat ei leia, siis tule peagi tagasi - on üsna kindel, et pakkumiste read täienevad jooksvalt.

Kui sa alles õpid ja soovid TEHIKusse praktikale tulla, siis võta samuti meie personaliosakonnaga ühendust.

Kui soovid veel TEHIKu asutamise, koosseisu, osakondade, struktuuri või väärtuste kohta lugeda, siis SIIT leiab lisa. 

 

TEHIKus ootab sind enam kui 200 nähtamatut kangelast
🐱‍👤🐱‍🏍🐱‍🚀🐱‍👓🐱‍👤

Töökuulutused